Az ismert színész a Blikknek adott interjút, miután a Gödöllői Járásbíróság tegnap egy év börtönbüntetésre ítélte kiskorű veszélyeztetése miatt. Ezt két évre felfüggesztették, de a "Drága örökösök" egykori szereplője így sem boldog. Azt érzi, hogy teljesen elvesztette a fiát, akit folyamatosan ellene neveltek az elmúlt években. Hiába írt neki leveleket a komlói rehabilitáció alatt, hiába kért bocsánatot - többször is - tőle, nem hisz benne, hogy ezt könnyű lesz helyrehozni a közeléjövőben, de ezen fog dolgozni. Egyébként, Molnár Gusztáv már 392 napja nem fogyasztott semmilyen tudatmódosító szert, jelenleg pedig nemrég született kislányával tölti a legtöbb időt. Az interjúban elmondta azt is, hogy van még egy-két bírósági ügye, amelyek lassan lezárulnak, és bízik benne, hogy újabb feljelentések nem kerülnek elő. Jelenleg egy kis nyugalomra vágyik, és ennek érdekében még a héten esedékes vizsgáját is el fogja halasztani.

Felfüggesztett börtönbüntetést kapott Molnár Gusztáv... (Fotó: Internet)


