Az ismert énekesnő 2006-ban alapított cége az elmúlt két évtizedben alaposan megerősödött, így elmondható, hogy az osztalékból nyugodtan tud élni Rúzsa Magdi a családjával. A "Megasztár" egykori győztese a tehetségkutatóban aratott sikere után nem sokkal hozta létre a Plagiguel Kft-t, amelynek ő az egyetlen tulajdonosa, ügyvezetője és alkalmaztottja. 2025-ben a cég több, mint megnégyszerezte a pénzeszközeit, a nettó árbevétele pedig az ötszörösére emelkedett. A fizetése mellé nem kevés osztalékot is kiutalt magának, így tavaly - átlagosan - 14 millió forintot költhetett el havonta. Rúzsa Magdi ezek mellett még az egyik etyeki szőlőbirtokhoz és pincészethez köthető családi vállalkozásban is tulajdonos, ahol 2017-ben az esküvőjét is tartotta. Ez a vállalkozás is lassan, de biztosan növekszik, így hamarosan onnan is számíthat némi bevételre. Azt gondoljuk, hogy fentiek alapján, nincs oka panaszra az idén tavasszal Kossuth-díjat is kapott előadónak.

Nincs oka panaszra Rúzsa Magdinak... (Fotó: Internet)
Ajánlott bejegyzések:
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.