Nem szoktunk moralizálni a blog keretein belül, de most mégiscsak ezt tesszük néhány mondat erejéig. A fél országot megrázta a mai napon Scherer Péter halála. A Jászai Mari-díjas színész csupán 64 évet élt. Még nála is kevesebb földi lét adatott meg Kálloy-Molnár Péternek, aki tavaly december 1-jén hunyt el. Schmuck Andor, aki egészen más életutat járt be, és más módon próbálta meg kihasználni a lehetőségeit, valamint szórakoztatni az embereket, 54 évesen távozott az élők sorából. Az előbbi példák teljesen jól mutatják az emberi élet törékenységét, annak véges (néha túl korán véget érő) hosszát. Hiába fejlettebb az orvostudomány, mint évekkel, évtizedekkel ezelőtt, mégis sokan fiatal itt hagyják szeretteiket, barátaikat. Hogy ez ellen lehet-e bármit is tenni, nem tudjuk. Azt azonban igen, hogy az életünk folyamán próbáljunk meg mindent megélni annak érdekében, hogy minél teljesebb legyen ez az "utazás". Hiszen nem tudhatjuk, hogy mikor ér véget bárki számára a földi lét.

Scherer Péter halála megdöbbentette az országot... (Fotó: Internet)
Ajánlott bejegyzések:
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.