Az eredetileg (is) 42 adásra tervezett idei széria tegnap este ért véget, és kiderült, hogy a Bajnokok vagy a Kihívók csapattagjainak egyike emeleheti-e magasba a legjobb női és férfi exatlonistának járó trófeákat. A férfiak könnyebben dűlőre jutottak, és előbb kiderült, hogy Koplányi Gábor "sima" győzelmet aratott Valkusz Máté felett, így övé lett a 15 milliós forintos fődíj. A nőknél azonban már kiegyensúlyozottabb volt a küzdelem, náluk 3 darab pálya kellett ahhoz, hogy győztes hirdessen Palik László a Dominikai Köztársaságban. Végülis, Szabó Réka örülhetett a heroikus küzdelmet követően, ő emelhette a magasba a trófeát, és ő vihette haza a 15 milliós forintos fődíjat is. Vegyes érzelmekkel követhették nyomon a nézők az idei sorozatot, amely nem hozott akkora euforisztikus élményt, mint korábban, de a saját műsorsávját azért minden este megnyerte a konkurenciával szemben.

Tegnap este ért véget az idei széria... (Fotó: Internet)
Ajánlott bejegyzések:
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.