Úgy tűnik, hogy igazi állóháború alakult ki a hazai kereskedelmi televíziózás két meghatározó szereplője között, hiszen - a korábbi időszakhoz hasonlóan - a hétköznap estéket a TV2, míg a hétvégét az RTL nyerte meg. A teljes portfóliók tekintetében ugyanez volt a helyzet az előbbi érintett javára. Hétfőtől péntekig az "Exatlon Hungary" idei szériáját nézték a legtöbben, az "Éttermek csatája" - gyakorlatilag - a totális érdektelenség mélységébe süllyedt. Szombaton a "Kincsvadászok" ismétléseit megverte "A mi kis falunk" és a "Friderikusz TalkShow" kettőse az RTL-en, vasárnap ennél már vegyesebb volt a kép. A "Házon kívül" olyan jól teljesített, hogy a 18-59-es célcsoportban a hét legnézettebb műsora lett, "A renitens" című sorozatot és a "Heti Hetes"-t azonban nem sokkal, de megelőzte a spanyol labdarúgó bajnokság tavaszi rangadója a Barcelona és a Real Madrid között a TV2-n. Utóbbi csatorna legnézettebb produkciója, egyébként, a már korábban említett sportreality hétfői (18-59-es célcsoportban) és szerdai (teljes lakosságnál) adásai voltak.

Ajánlott bejegyzések:
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.