Ahogy korábban mi is írtunk róla, idén ismét országjárásba kezdtek "Balázsék". Tegnap délután 17.00-tól Győrben indították a hetet fantasztikus játékokkal, nyereményekkel, Ráskó Eszterre, Rákóczi Ferivel és Sebestyén Balázzsal. Jókedvből és nevetésből nem volt hiány, amelyet a népszerű rádiós műsorvezető menetrend szerinti születésnapi köszöntése csak tetézett. Ráskó Eszter színpadi megmozdulásai, felmászásai, Sebestyén Balázs motoros kalandjai mind-mind hozzájárultak ahhoz, hogy a 3 órás szórakoztatásban ne legyen hiányérzete senkinek. A helyszíni játékok - a korábbi kitelepülésekhez hasonlóan - igazi gyöngyszemeket tartogattak a hallgatók körében, így garantált, hogy a mai soproni adás is jó hangulatban fog telni. Akinek van kedve, ideje visszahallgatni "Balázsék" tegnap délutáni adását bármelyik erre alkalmas internetes platformon, tegye meg, megéri.

Győrben indították tegnap a tavaszi országjárást "Balázsék"... (Fotó: Internet)
Ajánlott bejegyzések:
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.