A TV2 egykori híradósa jelenleg a Balaton partján él, és nagyon élvezi, hogy családja körében töltheti mindennapjait. Marsi Anikó a Blikk megkeresésére elmondta, hogy a képernyőről való távozása után sincs sok szabadideje, csak most éppen másra fordítja energiáit. A férjével közösen újítják fel a házukat, miközben az éppen Magyarországon tartózkodó fiaival, a nemrég elhunyt nővére lányával és az édesanyjával múlatja az időt, egy sportegyesület megkeresésé okán pedig arra ösztönzi a 40 év feletti nőket, hogy sosem késő elkezdeni futni. Mint ismert, Palik László egykori felesége az április 12-i országgyűlési választások után jelentette be Gönczi Gáborral közösen, hogy lekerülnek egy időre a képernyőről, mert a mögöttük hagyott, intenzív munkával telt időszak után pihenésre vágynak.

Aktívan tölti mindennapjait családja körében Marsi Anikó... (Fotó: Internet)
Ajánlott bejegyzések:
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.