Az Örkény Színház már az előző évad végén bejelentette, hogy a Jászai Mari-díjas színész az új évadban már nem vállal színpadi szerepet, júniusban lesz utoljára látható a világot jelentő deszkákon. Mivel Csuja Imre egyik legismertebb karaktere - mégiscsak - az RTL népszerű szériájának polgármestere, okkal merült fel a kérdés: a nyugdíjazás érinti-e az ismert színész szerepét "A mi kis falunk" című sorozatban? Nos, a produkció rendezője és a kereskedelmi televízió Marketing- és Kommunikációs Igazgatósága is egyöntetűen megnyugtatta a rajongókat arról, hogy Füleki Károlyt a jövőben nem kell nélkülözniük majd a képernyőn. Csuja Imre nyugdíjazása, ugyanis, nem érinti a népszerű sorozatot, az csupán a színházi munkáira vonatkozik. Kapitány Iván pedig kifejezetten örül annak, hogy a sokoldalú művésznek több ideje lesz a sorozattal dolgozni, mint korábban.

Nyugdíjba vonul Csuja Imre... (Fotó: Internet)
Ajánlott bejegyzések:
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.