Úgy tűnik, hogy hamarosan jelentős átszervezések várhatóak a címben említett kereskedelmi csatornánál. Miközben nagy mozgás van a TV2-nél, az elnök-vezérigazgató egy múlt heti szakmai fórumon kijelentette, hogy alapos és átgondolt konszolidációra van szükség annak érdekében, hogy az infotainment műsorok megújulhassanak. Vaszily Miklós elmondta, hogy ennek esik áldozatul hamarosan a "Tények" is, amely brand eróziója mindenképpen megújulást kíván. Az ismert hírműsor majdnem 30 éves fennállása alatt számos műsorvezetőt megélt a legendás Stahl Judit-Pálffy István duó után. Úgy tűnik, tehát, hogy a kereskedelmi televízió korábbi biztos pozíciója meginogni látszik, és még az is elképzelhető, hogy sok ismert műsor és arc tűnik el nemsokára a képernyőről.

Hamarosan lekerül a képernyőről a majdnem 30 éves múltra visszatekintő "Tények"... (Fotó: Internet)
Ajánlott bejegyzések:
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.