Fischer Gábor bejelentése szerint, hamarosan új évaddal folytatódik a "Kincsvadászok". A TV2 arcának posztja arra inspirálja a követőket, hogy ismét nézzenek szét a padlásokon, pincékben, és amint olyan tárgyra bukkannak, amely - bármilyen szempontból - izgalmas lehet, jelentkezzenek szereplőnek. Érkezzenek valami olyannal, amely felkelti a kereskedők érdeklődését, és távozzanak tömött pénztárcával. A népszerű széria 4. évada, egyébként, idén januárban ért véget, amelyet a "Kincsvadászok VIP" sorozata követett. A műtárgy-kereskedő show igencsak népszerű, hiszen a heti nézettségi listák élén szokott végezni úgy, hogy megnyeri a saját műsorsávját. Nem sokáig kell, tehát, várni a folytatásra, hiszen hamarosan újabb tárgyak kerülhet a lelkes licitálók "karmai közé".

Hamarosan ismét régiséglázban éghetnek a TV2 nézői... (Fotó: Internet)
Ajánlott bejegyzések:
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.