A múlt hét legnézettebb műsora a "Hogyan tudnék élni nélküled?" című mozifilm lett ismét, igaz, annyian nem ültek le a TV2 képernyői elé, mint január 1-jén. Hétköznap esténként az "Exatlon Hungary" - továbbra is - nyerte a savját annak ellenére, hogy "A legjobb ajánlat" erősödni tudott a korábbiakhoz képest. A pénteken este debütált "Éttermek csatája" nem indított erősen, kérdés, hogy ezen a héten mire képes Sárközi Ákos és Rácz Jenő a csapataikkal. Szombaton "A mi kis falunk" és a "Friderikusz TalkShow" legyőzte a "Kincsvadászok" dupla epizódját, vasárnap este azonban a bejegyzés elején említett film revansot vett a "Házon kívül"-lel, "A renitens"-sel és a "Heti Hetes"-sel szemben. Az RTL legnézettebb produkciója - egyébként - a "Híradó" volt mind a 18-59-es célcsoportban, mint pedig a teljes lakosság körében a mogottünk hagyott héten.

Ismét sokan ültek le megnézni a "Hogyan tudnék élni nélküled?" című filmet... (Fotó: Intenet)
Ajánlott bejegyzések:
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.