Akik követték Horváth Éva elmúlt évének történéseit, ők tudhatják, hogy az egykori modell hónapokat töltött kórházban egy motorbaleset következtében, amely 2024-ben Bali szigetén történt vele. A folyamatos komplikációk megnehezítették a felépülését, állapota azonban mostanra sokat javult. Ezért is lett rosszul nemrég, amikor egy több, mint 800 000 forintos gázszámláról kapott értesítést. Ha ez nem lett volna elég, tankolását sem sikerült hatósági áron elszámolnia a napokban, így az is sokkal több pénzébe került a tervezettnél. Erre mondják, hogy "szegény embert még az ág is húzza".

Tetszik
0
Ajánlott bejegyzések:
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.