Kiderült, hogy mely énekesnők fognak idén a "Megasztár" zsűriszékeiben helyet foglalni. Mindkét név meglepetésnek hathat, noha, előbbi már borzolta nemrég a kedélyeket. Herceg Erika a 2025-ös tehetségkutatóban is mentorált fiatalokat, akik közül a legnagyobb visszhangja - talán - Ádám Attilának volt, aki egészen az ezüstéremig menetelt a kárpátaljai származású énekesnővel. Tóth Gabi helyett idén ősszel Puskás-Dallos Bogit láthatják majd a nézők, aki abszolút meglepetésembernek számít. Az egygyermekes édesanya nemrég azt nyilatkozta, hogy kicsit túltolta a munkát, ezért pihennie kellett év elején. Úgy tűnik, hogy az év végével nem fog spórolni, csak bírja szuflával. A férfi mesterek személyeire is fokozatosan fény derül, ezt is megírjuk hamarosan.

Herceg Erika és Puskás-Dallos Bogi lesznek az idei "Megasztár" női mesterei... (Fotó: Internet)
Ajánlott bejegyzések:
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.