Miután kiderült, hogy a fiatalok az "Exek csatája" című reality 2. évadában fognak szerepelni, nem titkolhatták tovább, hogy külön utakon járnak. Az RTL megkeresésére elmondták, hogy a szakításuk a közös Dubai-ban töltött nyaraláskor kezdődött, amikor Mészáros Bende egyedül jött haza egy veszekedés után. Zsigmond Angi egyik barátjával tovább utazott Thaiföldre, majd a magyarországi visszaérkezésükkör nem várta őt - vélelmezett - párja a repülőtéren. Akkor folytatódott az igazi mélyrepülése a kapcsolatuknak, amelyen az RTL reality-je - reményeik szerint - segíthet. Nem tudják azonban, hogy merre visz majd tovább az útjuk: közösen vagy külön-külön. Hamarosan erre is választ kapnak az élettől.

Külön utakon jár a két fiatal influenszer... (Fotó: Internet)
Ajánlott bejegyzések:
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.