A tegnap esti "Fókusz"-ban derült ki, hogy változik a mentorok csapata az "X-Faktor" idei szériájában. A riportban megszólalt Valkusz Milán, aki elmondta, hogy jelenleg a saját és a zenekara mentorálásával van elfoglalva, és annak ellenére int búcsút a sokak által áhított zsűriszéktől, hogy ahhoz nagyon sok szép emlék köti. A legszebb - talán - a 2024-es győzelme Fehér Krisztiánnal. A jelenleg Barcelonában időző fiatal zenész azt is megosztotta a nézőkkel, hogy új projektekkel is készül, amelyet menedzsere szintén megerősített. Tóth Andi távozásáról már nem lehet ilyen sok információt tudni. A tehetségkutatót korábban versenyzőként megjárt énekesnő úgy gondolja, hogy a csúcson kell abbahagyni, amelyre ékes bizonyíték a tavalyi győzelme Belanoval. Az RTL ígérete szerint, az idei mentori csapat kilétéről hamarosan fellebbentik a fátylat, várjuk ezt.

Több mentor is távozik az idei "X-Faktor"-ból... (Fotó: Internet)
Ajánlott bejegyzések:
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.