Tegnap este 21.00 után néhány perccel kezdetét vette Friderikusz Sándor legújabb talkshow-ja, amely közel 120 percen át szórakoztatta az RTL nézőit. A műsor a békebeli időkre emlékeztethette mindazokat, akik ezt választották, hiszen egy nyugis, beszélgetés fókuszú adást láthattunk. A szereplők is sokszínűek, érdekesek, szórakoztatóak voltak, ahogy ezt Friderikusz Sándortól elvártuk. Náray Tamás üde színfoltot képviselt, Hajós András hozta a tőle megszokott fanyar humort, és a többiek is alkalmazkodtak a feltételekhez. Egyedül Kovácsovics Fruzsina személye volt kérdés, ő nem sokat adott hozzá a hangulathoz, sajnos. Kérdés, hogy az ehhez hasonló szórakoztatásra van-e még igény manapság? Ezt a nézettségi adatok hamarosan visszaigazolják majd.

Új talkshow-val jelentkezett az ismert műsorvezető... (Fotó: Internet)
Ajánlott bejegyzések:
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.