Tegnap este véget vetett háromnapos böjtjének Sebestyén Balázs, amelyről ma reggel számolt be a hallgatóknak a Rádió 1 frekvenciáin. Mint elmondta, nem könnyű időszakon van túl, kissé megviselte a szilárd ételek fogyasztásának tilalma, de úgy gondolja, hogy ezt évente 2 alkalommal tudná csinálni. Az elméje lelassult, de sokat tisztult is a hétfő este kezdett önmegtartóztatás során, ugyanakkor nem ajánlja mindenkinek ezt a fajta tisztítókúrát. Mint ismert, többek között, Ponyiczki Anna, Svraka-Gévai Juli és Nováki Jules is vele tartott az elmúlt napokban, miközben Ráskó Eszter és Rákóczi Feri minden reggel jóízűen falatozta a megrendelt ételeket.

Sikeresen fejezte be böjtjét Sebestyén Balázs... (Fotó: Internet)
Ajánlott bejegyzések:
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.