A Retro Rádió reggeli műsorának egyik hangja hamarosan befejezi hajnalban kelős pályafutását, és új feladatok elé néz. Legalábbis, erről árulkodik Bochkor Gáborék legújabb bejegyzése a Facebook-on. Ebben arról tájékoztatják a rajongókat, hogy január 30-val véget ér a műsor névadója, Lovász Laci és Háber Gyuri hármasának menetelése, hiszen a humoristaként is ismert műsorvezető kiszáll a csapatból. A rádiós producer széke nem marad sokáig üres, de arról - egyelőre - nincs információ, hogy ki fogja pótolni reggelente. Lovász Laci 2020 augusztusa óta keltette együtt a hallgatókat Bochkor Gáborral, miközben 2021 januárjától a műsor Magyarország leghallgatottabb reggeli programja lett. Lovász Lacinak mi is sok sikert kívánunk az előtte álló feladatokhoz.

Befejezi rádiós pályafutását Lovász Laci... (Fotó Internet)
Ajánlott bejegyzések:
A bejegyzés trackback címe:
Kommentek:
A hozzászólások a vonatkozó jogszabályok értelmében felhasználói tartalomnak minősülnek, értük a szolgáltatás technikai üzemeltetője semmilyen felelősséget nem vállal, azokat nem ellenőrzi. Kifogás esetén forduljon a blog szerkesztőjéhez. Részletek a Felhasználási feltételekben és az adatvédelmi tájékoztatóban.